سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی

قفل پستچی درب ضد سرقت چیست؟


قفل پستچی درب ضد سرقت می‌تواند در مواردی خاص تا حد زیادی جلوی ورود سارق به خانه شما را بگیرد و استفاده از این قفل‌ها در درب ضد­سرقت باعث افزایش امنیت آنها خواهد شد. زمانی که شما از قفل پستچی درب ضد­سرقت استفاده می‌کنید، حتی زمانی که درب باز باشد، اجازه ورود افراد مختلف را به خانه خود نمی‌دهید چرا که این قفل باعث میشود درب به صورت کامل باز نشود و از طرفی در زمان باز بودن درب خانه، کسی قسمت‌های داخلی خانه را نبیند.

بهتر است این نکته را به شما یادآوری کنیم که یکی از راه­های پیشگیری از بروز سرقت این است که اجازه ندهید سارقان متوجه شوند که شما وسایل با ارزشی در خانه دارید. قفل پستچی درب ضد سرقت را در ایران و به طور کلی نسل‌های قدیمی‌تر با نام “زنجیر دربنیز می‌شناسند و دلیل آن نیز شکل این قفل‌ها و زنجیر متصل به آنهاست.

مسئله مهمی که در این میان باید توجه ویژه به آن داشته باشید این است که حتما در زمان خرید قفل پستچی درب ضد­سرقت سراغ قفل‌های نسل جدید بروید، چرا که قفل‌های قدیمی امنیت کافی ندارد و کسی که پشت درب خانه شماست به راحتی با کمی تلاش می‌تواند سریعاً درب خانه شما را باز کند.
قفل‌های پستچی درب ضد سرقت همانطور که گفتیم فقط بخشی از تجهیزات ایمنی جانبی است که روی دربهای ضد سرقت نصب شده و صد البته ممکن است در برخی از درب‌های ضد­سرقت این نمونه از قفل را مشاهده نکنید. پس اگر می‌خواهید که قفل پستچی روی درب شما نصب شده باشد، بهتر است در زمان انتخاب و خرید درب ضد­سرقت این موضوع را در نظر داشته باشید.

 

درب ضد سرقت ترک که شرکت آتاک درب ایران نمایندگی درب ضد سرقت آتاک ترکیه را دارد، دارد. تنوع فراوانی در درب های ضد سرقت با کیفیت بالا و تنوع قیمت برای مشتریان دارد. درب ضد سرقت آتاک درب از لحاظ امنیتی و زیبایی در درجه بسیار بالایی قرار دارد و در صورت بروز مشکل هر چند کوچک، این درب ها تا 15 سال گارانتی دارند.