سفارش تبلیغ
صبا ویژن

درب لابی با تکنولوژی درب ضد سرقت

یکی از خدماتی که درب ضد سرقت آتاک ارائه می دهد ساخت درب لابی با استفاده از تکنولوژی های جدید با زیر ساخت داخلی درب فلزی است. در نظر گرفتن معیارهای اولیه برای درب با توجه به شرایط محیطی و طرح کلی بنا و معماری طرح ساختمان باعث میشود بتوانید در زمان انتخاب و خرید ، در سفارش خود را بر اساس نوع معماری و دکوراسیون ساختمان و یا ویلای خود انتخاب بهتری داشته باشید

امروز در ویلاهای کلاسیک و مدرن با توجه به اهمیت امنیت علاوه بر زیبایی ظاهر درب ضد سرقت بودن نیز در نظر گرفته می شود دقت داشته باشید استفاده از شیشه های سکوریت و همچنین حفظ بین شیشه ها از اصول اولیه ساخت می باشد که آتاک درب با رعایت کلیه موارد دربی زیبا و ایمن برای شما تولید و نصب می کند.

امروزه تولید درب لابی با استفاده از تکنولوژی های جدید ترکیب چوب و فولاد ، بت شیشه های سکوریت 20 میل صورت می پذیرد. تکنولوژهای جدید باعث می شود که ساختمان و ویلاها در مقابل باد و رطوبت و باران محافظت بیستری داشته باشند و همچنین ضد دیلم بودن این نوع درب ها نیز باعث می شود علاوه بر مقاومت دربرابر شرایط جوی در برابر نفوذ سارقان نیز مقاوم باشند.

در تولید درب لابی ، ورودی اصلی ساختمان ، ویلا  مسائل فنی بیشماری دخیل هستند که یکی از مهترین آنها که استانداردهای ایمنی بین المللی پیشنهاد می کند این است که درب ضد سرقت لابی باید بگونه ای باشد که بتواند علاوه بر جذابیت ظاهری مورد انتظار مشتری ، ایمنی و محکم بودن خود را نیز داشته باشد.